Jūsų asmeninis sveikinimas!

Kiekvienais metais artėjant žiemos švenčių maratonui retai pagalvojam apie paštu siunčiamas atvirutes draugams. O juk taip miela būdavo laukti laiško iš draugo. Bėgi rytais į pašto dėžutę ir viliesi, jog šiais metais jis tikrai tavęs nepamiršo! Kyšt ranką į geležinę dėžę…ir pajunti minkštą popieriaus paketėli. Juk pamenate tą jaudulį plėšiant voką ir paslaptį galvojant – kaip ilgai jis iki jūsų keliavo!

Dabar kitaip. Bent jau drąsiai galiu teigti, jog dauguma iš mūsų geriausiu atveju kūčių vakarą išsiunčia elektroninį švelnų sveikinimą draugams, o jei neturim vaizduotės – išsirenkam vieną elektroninį sveikinimą iš e- sveikinimų svetainės ir siunčiam, „užsidėdami pliusiuką”, kad pareiga atlikta.

Noriu, kad būtų kitaip. Ir stengiuosi kad taip visada būtų. Man patinka sukti galvą dėl draugų ir šeimos. Man patinka tiesiog stengtis dėl jų, nes juk jie to VERTI! :) Tai gi. Šiais metais pagelbėti noriu visiems jums! Jeigu neturite laiko patys sukurti šventinio sveikinimo, kurį siųsite paštu ar internetu – išsirinkite iš žemiau mano sukurtų atvirukų ir parašykite man. Į jūsų išsirinktą variantą įdėsiu jūsų tobulos šypsenos nuotraukas ir turėsite NEPAKARTOJAMĄ šventinį sveikiną, kurį galėsite siųsti, kad ir į mėnulį…su šilčiausiais sveikinimai

Nr.1
Nr.2
Nr.3
Nr.4
Nr.5
Nr.6

Nepramiegokit! Tik atrodo kad Kalėdos dar toli…….