Oi jūs vaikai nedarykit…kaip, kai kurie daro!

Užpykau. Užpykau ant vieno forumu tinklapio. Neslepiu pati ten dažnai užeinu tai šio, tai ano pažiūrinėti, bet šiandien man nervai neišlaikė.  Nežinau, kartais tikrai norisi paklausi:”Žmonės, kas jums darosi! Kur jūs žiūrit?” Sėdžiu, vartau puslapius apie vestuvių dekoracijas, ir baisu darosi. Jaunoji „x” deda viena už kitą baisesnę vestuvinę suknelę…kita jaunoji „y” baisiausiai giria, koks puikus anos pasirinkimas. Trečia jaunoji „c” didžiuojasi išsirinkusi kėdžių užvalkalus kurių taip ilgai ieškojo, o ketvirta pribloškia savo salės dekoravimo pasirinkimais…

Ne iš puikumo, ir ne iš mandrumo įpykau. Man tik keista, nejaugi taip sunku sustoti ir pagalvoti apie eleganciją, stilių..SAIKĄ! Paprastumas – stiliaus variklis. Vien šios minties vedina sukūriau šį blogą.  Noriu padėti susivokti šventės dekoravimo idėjose. Spalvose….elementuose, jų derinime ir jų KOKYBĖJE! Brr… baisu… na gerai, nuraminsiu, nes pagalvojau kad ne veltui sakoma „dėl skonio nesigin2ijama” bet pasakykit man mielosios, žmogus kuris jaunajai „y” įsiūlė šį atlaso gabalą ir pavadino kėdės užvalkalu…ką ji sau manė???

Palikite BALIONUS ir  GIRLIANDAS užmarštį! Balionai tinkami  – vaikų šventei.

Mielosios jaunosios…neskubėkit, susikaupkit. Internetas pilnas nuostabių stilingų vestuvių pavyzdžių. Yra puikių dekoratorių kurie gali jums patarti, padėti jums  jūsų šventė padaryti pačia gražiausia! Tam esu ir aš! Rašykite, skambinkite…patarsiu. Parinkite mane savo šventės dekoratore ir kartu mes sukursim jaukią ir stilingą šventę! Sėkmės visoms,  ieškančioms gražių salių puošimo variantų :)

Ir atsiprašau, jeigu į mano juodą sąrašą pateko jūsų šventės nuotrauka….

Komentarai yra išjungti.