Savaitės darbai

Pasakysiu atvirai: nemėgstu fotografuoti. Gal, kai atsiras kokia technologija, kur nieko nedarant nuotraukos atsiras internete as busiu pirma kuri ja naudosis. Tiesiog nemegstu kuriant rankdarbius juos fotografuoti, nes nemokant fotografuoti negaliu žiūrėti į jų nuotraukas. O susiruošti fotosesijai…laaaabai sunku:)

Tiek reikalų prieš šventes! Dovanos, darbai, galvoj milijonas projektų, o para turi tik 24 valandas. Galiu pasigirti kad dovanas jau visas visiems turiu :) Šaunuolė :) Na, dar liko kelios dovanos mano mergaitėms, bet joms kurti lauksiu įkvėpimo – negaliu kitaip.

Ryt puošim eglę, todėl visą vakar dariau žaisliukus ant eglutės, nes nusprendžiau šiais metais puošti kuo daugiau rankų darbo ir natūraliais žaisliukais. Net stikliniu žaisliukų radau:) Super! Galvojau, kad plastikas jau senai užvaldė pasaulį.

Ir dar. Šiandien užsimaišiau imbierinių sausainių tešlą :) Taaaaaip! Bandysiu:) Iššūkis labai didelis, bet reikia pabandyti, juk negali visada nesigauti?:) Ypač Roxei patiks sausainiai ant eglės :)

Puiki diena:)