Šventės, ir po švenčių….

Huuuuu! Atsikvėpti reikia nuo švenčių stalo maratono. Gal kokią iškrovos dienelę reiktų pasidaryt??? Bet kai šaldytuve mamos daryta mišrainė, močiutės – šaltiena, pusseserės tortas…kaip galima susilaikyti nuo tokių skanumynų! Gal kit1 savaitę :) Juk ir margučių į valias dar liko! šiandien ieškojau receptų ką daryti su likusiais margučiais. Radau puikų receptą: lietiniai įdaryti virtų kiaušinių įdaru. Keli šaukštai grietinės, sūris ir kiaušiniai. Manau turėtų būti neblogas kiaušinių realizacijos būdas ;)

Ką gi toliau suksim galvą kaip puošti jūsų šventes:) Smagu kad vis dažniau sulaukiu iš jūsų klausimų ir padėkojimų už puikias idėjas. Man smagu kad galiu jums padėti! O dabar lekiu pasilepinti kiniška virtuve ir simboliškai paminėti nuostabaus vardo Eglė vardadienį :)

Tiesa, radau labai įdomų lelijų girliandos sprendimą. Tikiu kad jis kainuotų tikrai nemažai, bet manau jis tikrai vertas dėmesio!  Įsivaizduokite, jūs visa graži graži leidžiatės laiptais išpuoštais tokiom grožybėm! Arba bažnyčios suolai puošti tokia girlianda ne tik gražu bet koks ir kvapas būtų! Super:) Nuostabi idėja vestuvių dekoracijoms.

jjj