Sveiki! Esame „Stilingos šventinės dekoracijos” t.y komanda kuri yra neabejinga stiliui, romantikai, originalumui. Komanda kuri gali jūsų visas galvoje susidėliotas mintis išgryninti ir paversti realybe.

Mūsų klientai yra užimti žmonės. Dažniausiai turintys kitų svarbių įsipareigojimų, tokių kaip darbas, karjera, šeima. Kai kurie iš jų – užsienyje gyvenantys žmonės ir dėl laiko trūkumo neturintys galimybės pasirūpinti savo vestuvių, krikštynų ar gimtadienio dekoru šventės dieną gimtinėje. Tačiau dauguma, tie, kurie pageidauja profesionalių dekoratorių paslaugų svarbiausiam įvykiu savo gyvenime.

PASLAUGOS

Mūsų paslaugos yra sukurtos siekiant suteikti jums įkvėpimo ir praktinės pagalbos.

 

 

Vestuvių /krikštynų /gimtadienių dekoravimas

Poroms/mamytėms besiruošiančioms vaikelio krikštynoms, kurie turi laiko ir mėgaujasi šventės organizavimu, bet žinoma šventės dieną nori ją švęsti, o ne bėgioti ir gėles dėlioti, siūlome šventės dekoravimo paslaugą.

Nuo paprasto spalvinio akcento iki kerinčio miško ar egzotiškos šalies temos, nuo kvietimo į šventę iki įspūdingų dekoravimo detalių ant vakarienės stalų. Mūsų vaizduotė ir galimybės padės įgyvendinti bet kurią jūsų viziją.

Pagal jūsų pageidavimus pasiūlysime labiausiai aplinkai tinkančias ir jums patinkančias temas, spalvinius variantus, šventės erdvių dekoravimo akcentus.  Iki šventės kartu nuspręsime kokios gėlės bus jūsų jaunosios rankose, ant stalų, bažnyčioje. Kokie kepiniai puoš deserto stalą ir kaip jis atrodys vizualiai. Iki šventės pasirūpinsime dekoracijų suradimu/pagaminimu/įsigijimu. Šventės dieną papuošime aptartas erdves, pagrindinius stalus, deserto stalą.

Šventinė atributika

Jei šventė nedidelė, o jūs patys mėgaujatės ją planuojant bei puošiant – galime padėti pagaminti asmenines dekoracijas, kuriomis papuošite savo šventę. Asmeniškai jums galime sukurti krikštynų atributiką, kurioje bus pavaizduoti jūsų norimi simboliai, spalvos ir kt. Mūsų populiariausios gaminamos dekoracijos:

  • kvietimai
  • skanėstų smeigtukai
  • vardines girlianda
  • padėkos dovanų etiketės
  • plakatai
  • kt.

Dekoracijos pagaminamos per 3-5 darbo dienas nuo maketo patvirtinimo. Siunčiame į visus Lietuvos ( ir ne tik) miestus, jums patogiu siuntimo būdu.

Švenčių  dekoravimo bei gamybos klausimais kreipkitės el. adresu: egle@mipi.lt

Mob. tel. 868233704

Linkėjimai!

Susitiksime jūsų šventėje:)