Krikštynos {galerija}

Lukos krikštynos

O Vilnius turi gražių vietų:) “La Perggola” restoranas nerealiai sužavėjo savo kiemeliu! Kaip gaila, kad desertiniai stalai negali ilgai būti po atviru dangumi! Vestuvėm dar kartais surizikuojam, tačiau vaikų šventėms tikrai vengiam įvairių bitelių, musių ir pan. vizitacijos ant kepinių. Maža, bet labai jauki šventė, kuri vos vos ojojoj nevirto infarktu mamytei:) Taip taip, visko būna, bet stovint bažnyčioje išgirsti iš fotografo, kad jis pamiršo jūsų šventę derintą metus…. ajajaj…sezono įkarštis matyt visiem daro savo. Svarbu istorija baigėsi geriausiai kaip jau tik galėjo baigtis tokiom aplinkybėm. Svarbu Luka pakrikštyta, o nuotraukų turime visai puikių:)

Šventės dekoravimas: Stilingos šventinės dekoracijos
Gėlės: "Linažiedis"

Marko krikštynos

Tyliai tyliai jūra ošia…..  tikriausiai Markas dažnai mato ir girdi jūros pakrantės grožį, nes auga šis mažylis Klaipėdoje:) Ir krikštynas keliavome jam papuošti į jo gimtus namus, ir migdėm jo gerus sapnus:)

 

Leonie ir Maximilian krikštynos

Šių nuostabių dviejų mažylių krikštynoms ruošėmės labai greitai ir organizuotai:) Mama konkrečiai žinojo vietą kurioje norėjo, kad būtų šventė švenčiama, o mums teliko pasirūpinti visom kitom detalėm, kuri dieną padarė įsimintiną ne tik tėveliams, bet ir vaikams. Sveetingumo centre  MONTE PACIS kiekvienais metais tenka sugrįžti ir pasidžiaugti, kad tokią vietą tueeime visai šalia! Galime čia švęsti svarbiausias šventes ar tiesiog pasivaikščioti su mylimuoju už rankų susikibus.

Nuotraukos: www.fotopastele.lt
Šventės organizavimas ir dekoravimas: Stilingos šventinės dekoracijos
Gėlės: "Linažiedis"

 

Gabytės krikštynos

Gabytės krikštynos buvo tikrai ne mūsų tipinės:) Jei su mumis ilgai draugaujate, turbūt pastebėjote, jog nesame drugelių megėjos ir visko kas blizga:) Bet jei atvirai, padekoravę saldų stalą su svyrančiais kristaliukais, drugeliais ir pan., susižvalgėm su kolegė ir nutarėm kad tikrai gražu! Taip kad kartais pa2ios save dar nustebinam:) žinoma kol neįjungė šio keistoko mėlyno apšvietimo… visada siūlau jo vengti, bent jau pirmoje šventės dalyje, kai yra vakarieniaujama ir fotografuojama. Maistas tampa ne estetiškas, o dekoras iškreiptas :)

Nuotraukos: www.fotoalias.lt
Dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Gėlės: "Linažiedis"

Nato krikštynos

Su Irma draugaujam antrą kartą:) Prieš kelis metus lovlėje “migdėm” jos  sūnelio Nojaus desertinį stalą, o šiais metais jau patalus klojom mažiausiam, Natukui švenčiančiam savo krikštą. Be proto gražius ir gerus žmones augina ši moteris:)

 

Nuotraukos: www.laukinefoto.lt
Dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Gėlės: laukų ir pievų:)

 

Jurgio krikštynos

Dar vienos debesėlio temos krikštynos. Klasikinių dangiškos ir baltos spalvų derinį papildė kakavos atspalviai.

Mijos krikštynos

Rožinės, švelnios lyg debesėlis krikštynos.  Tiulio burbulų lengvumas ir mažylės meilumas.

Nuotraukos: http://www.brigitafoto.lt/
Dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Gėlės: "Linažiedis"

{Krikštynų dekoravimas} Eleonoros šventė

Ši šventė turėjo LABAI daug panašumų su Rusnės švente! Nuostabi šeima, puiki jauki šventės vieta po atviru dangumi ir neplanuotas lietus jos pabaigoje Galiu ir klysti, tačiau praėjusiais metais beveik visas šventes lydėjo lietus. Nesakyčiau kad tai blogas ženklas  (ypač santuokai), tačiau dekorui sąlygos tikrai ne auksinės buvo Bet mes ne cukrinės! Mūsų klientai nuostabūs žmonės, tad ar saulė šviečia ar lietus sninga  – mums visada vienodai gera! Dalinuosi ypatingomis Eleonoros šventės dekoro akimirkomis.
Nuotraukos: www.saules-pieva.lt
Dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Vieta: "Grėjaus namas"

 

{Krikštynų dekoravimas} Rusnės šventė

Viena iš gražiausių vietų kurioje praėjusį sezoną teko pabuvoti – “Tony Resort” kompleksas. Viena iš šilčiausių ir gražiausių švenčių kurias teko dekoruoti – Rusnės krikštynos šiame komplekse. Gal dėl to kad šventės po atviru dangumi ypač retai sutinkamos Lietuvoje, gal dėl to kad šita šeimyna man paliko idealios šeimos įspūdį. Gal kad niekur neskubėjom ir spėjom pasimėgauti savo darbu gerdamos puodelį kavos tarp samanom ir paparčiais apsuptos terasos. Žinau kad malonumas po atviru dangum tęsėsi neilgai… Lietuvos lietus neleido pamiršti kur vis dėl to gyvenamŠypsena Su šilčiausiais linkėjimais dalinuosi nuostabiomis nuotraukomis ir šventės akimirkomis.


Nuotraukos: www.fotopastele.lt
Dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Vieta: "Tony Resort"


{Krikštynų dekoravimas} Nojaus šventė

Mėgstu mažas šventes. Tik negalvokite kad jas lengviau daryti, juk mažiau žmonių, mažiau stalų ir tt. Nieko panašaus. O gal tik man taip? Ruošiantis mažai šventei viską labai suasmeninu. O gal atsakomybė padidėja visais 120%, nes žinai kad žmonės stengiasi dėl pačių artimiausių ir mylimiausių žmonių. Todėl ir aš, ruošdamasi Nojaus šventei, kuri buvo skirta paties artimiausiems šeimos
nariams ruošiausi labai kruopščiai. Idėja, saldų stalą įrengti lovelėje kirbėjo jau senai, o namuose organizuotos krikštynos patvirtino, kad būtinai turiu šią idėją įgyvendinti Nojaus šventei. Ir lovelė šokolado spalvos! Ir net hortenzijas gavome mano pageidautos spalvos (Ačiū mieloji Loreta!!! www.linažiedis.lt), ko jau visai nesitikėjau. Kviečiu ir jus pasigrožėti šia jaukia, šilta ir gražia švente!
Nuotraukos: www.laukinesfoto.lt
Šventės dekoravimas: Stilingos šventinės dekoracijos

{Krikštynų dekoravimas} Angeliška debesėlio kelionė

Nepakartojama Vilmos ir Roberto Javtokų sūnaus Simo šventė “Angeliška debesėlio kelionė”. Prikvietėm ir debesėlių su lietum ir daug saulės!

Dekoracijos: Stilingos šventinės dekoracijos

Nuotraukos: Gedimino Žilinsko
Gėlės: www.fitodizainas.lt

 

Meškio šventė {Krikštynos}

Mėgsta medų meškinai, o kodėl ar tu žinai? :)
Igno dviguba šventė prasidėjo vienas už kitą didesniu meškinu atkeliavusių iš svečių rankų! Pirmo gimtadienio proga Ignas užpūtė didžiausią savo gyvenime žvakutę, o krikštynų progą gavo dovanų visą šeimyną meškinų!
Pasirinkite mane savo šventės dekoratore ir kartu mes sukursime jaukią, stilingą ir originalią šventę! Skambinkite telefonu 868233704 arba rašykite el. paštu egle@mipi.lt
Dekoracijos: Stilingos šventinės dekoracijos
 Nuotraukos: Karolio Žagužausko http://k-foto.lt/