Leilos pieva

Restorane „Dėžutis” , Kuaune, šventės visada tokios šviesios ir gaivios! Kaip musm padeda stilinga aplinka, baltos sienos ir šaunus kolektyvas:) Balionų girliandos savo pupuliarumo viršūnę pasiekė pernai ir man vis dar vienas ir gražiausių element vaikų šventėms. Dažnai jas dekoruojam dirbtinių ar gyvų gėlių žiedais. Pradėjus šventėms naudoti šias girliandas, su kolegomis „kvadratu.lt” turėjom net kodinį žodį „girlianda egle style”. Mokinomės taip pat kartu, kol iš pusės žodžio tapo viskas aišku:) Leilos krikštynos buvo kupinos pievų žiedų ir rožinės mergaitiškos svajonės.

 

Krikšto debesėliai

Klaipėdos krašto šventės visada ypatingos, nes tenka darbą derinti su poilsiu:) Radailių dvare, tarp baltų gipsofilijų sukūrėm šias jaukias, šiltas ir gražias krikštynas! Ypatingai dėkoju klientams, kurie grįžta krikštyti antrą, trečią vaikelį. Tiems, kurie po vestuvių, savo pirmagymio šventę patiki mums!  Ir ši draugystę, su šia šeima tęsiasi ne vienus, o net trečius metus! Jūsų pasitikėjimas, mums tikra dovana.

„Aukštyn!”

Krikštynų šventės ne visada turi turėti temą. Temos dažniau kuriamos gimimo dienos šventėms. Tačiau oro balionų tema, tikrai labai tinkama šiai progai. Šviesios spalvos, ir beribis iki debesų siekiantis aukštis – Herkaus krikštynų dekoro pagrindas. Tikiuosi, kad oro balionai, pilni gražiausių linkėjimų, lydės Herkų visa jo gyvenymą.

 

Lukos krikštynos

O Vilnius turi gražių vietų:) „La Perggola” restoranas nerealiai sužavėjo savo kiemeliu! Kaip gaila, kad desertiniai stalai negali ilgai būti po atviru dangumi! Vestuvėm dar kartais surizikuojam, tačiau vaikų šventėms tikrai vengiam įvairių bitelių, musių ir pan. vizitacijos ant kepinių. Maža, bet labai jauki šventė, kuri vos vos ojojoj nevirto infarktu mamytei:) Taip taip, visko būna, bet stovint bažnyčioje išgirsti iš fotografo, kad jis pamiršo jūsų šventę derintą metus…. ajajaj…sezono įkarštis matyt visiem daro savo. Svarbu istorija baigėsi geriausiai kaip jau tik galėjo baigtis tokiom aplinkybėm. Svarbu Luka pakrikštyta, o nuotraukų turime visai puikių:)

Šventės dekoravimas: Stilingos šventinės dekoracijos
Gėlės: "Linažiedis"

Marko krikštynos

Tyliai tyliai jūra ošia…..  tikriausiai Markas dažnai mato ir girdi jūros pakrantės grožį, nes auga šis mažylis Klaipėdoje:) Ir krikštynas keliavome jam papuošti į jo gimtus namus, ir migdėm jo gerus sapnus:)

 

Leonie ir Maximilian krikštynos

Šių nuostabių dviejų mažylių krikštynoms ruošėmės labai greitai ir organizuotai:) Mama konkrečiai žinojo vietą kurioje norėjo, kad būtų šventė švenčiama, o mums teliko pasirūpinti visom kitom detalėm, kuri dieną padarė įsimintiną ne tik tėveliams, bet ir vaikams. Sveetingumo centre  MONTE PACIS kiekvienais metais tenka sugrįžti ir pasidžiaugti, kad tokią vietą tueeime visai šalia! Galime čia švęsti svarbiausias šventes ar tiesiog pasivaikščioti su mylimuoju už rankų susikibus.

Nuotraukos: www.fotopastele.lt
Šventės organizavimas ir dekoravimas: Stilingos šventinės dekoracijos
Gėlės: "Linažiedis"

 

Nato krikštynos

Su Irma draugaujam antrą kartą:) Prieš kelis metus lovlėje „migdėm” jos  sūnelio Nojaus desertinį stalą, o šiais metais jau patalus klojom mažiausiam, Natukui švenčiančiam savo krikštą. Be proto gražius ir gerus žmones augina ši moteris:)

 

Nuotraukos: www.laukinefoto.lt
Dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Gėlės: laukų ir pievų:)

Mijos krikštynos

Rožinės, švelnios lyg debesėlis krikštynos.  Tiulio burbulų lengvumas ir mažylės meilumas.

Nuotraukos: http://www.brigitafoto.lt/
Dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Gėlės: "Linažiedis"

{Krikštynų dekoravimas} Eleonoros šventė

Ši šventė turėjo LABAI daug panašumų su Rusnės švente! Nuostabi šeima, puiki jauki šventės vieta po atviru dangumi ir neplanuotas lietus jos pabaigoje Galiu ir klysti, tačiau praėjusiais metais beveik visas šventes lydėjo lietus. Nesakyčiau kad tai blogas ženklas  (ypač santuokai), tačiau dekorui sąlygos tikrai ne auksinės buvo Bet mes ne cukrinės! Mūsų klientai nuostabūs žmonės, tad ar saulė šviečia ar lietus sninga  – mums visada vienodai gera! Dalinuosi ypatingomis Eleonoros šventės dekoro akimirkomis.
Nuotraukos: www.saules-pieva.lt
Dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Vieta: "Grėjaus namas"

 

{Krikštynų dekoravimas} Rusnės šventė

Viena iš gražiausių vietų kurioje praėjusį sezoną teko pabuvoti – “Tony Resort” kompleksas. Viena iš šilčiausių ir gražiausių švenčių kurias teko dekoruoti – Rusnės krikštynos šiame komplekse. Gal dėl to kad šventės po atviru dangumi ypač retai sutinkamos Lietuvoje, gal dėl to kad šita šeimyna man paliko idealios šeimos įspūdį. Gal kad niekur neskubėjom ir spėjom pasimėgauti savo darbu gerdamos puodelį kavos tarp samanom ir paparčiais apsuptos terasos. Žinau kad malonumas po atviru dangum tęsėsi neilgai… Lietuvos lietus neleido pamiršti kur vis dėl to gyvenamŠypsena Su šilčiausiais linkėjimais dalinuosi nuostabiomis nuotraukomis ir šventės akimirkomis.

Nuotraukos: www.fotopastele.lt
Dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Vieta: "Tony Resort"

 

{Krikštynų dekoravimas} Nojaus šventė

Mėgstu mažas šventes. Tik negalvokite kad jas lengviau daryti, juk mažiau žmonių, mažiau stalų ir tt. Nieko panašaus. O gal tik man taip? Ruošiantis mažai šventei viską labai suasmeninu. O gal atsakomybė padidėja visais 120%, nes žinai kad žmonės stengiasi dėl pačių artimiausių ir mylimiausių žmonių. Todėl ir aš, ruošdamasi Nojaus šventei, kuri buvo skirta paties artimiausiems šeimos
nariams ruošiausi labai kruopščiai. Idėja, saldų stalą įrengti lovelėje kirbėjo jau senai, o namuose organizuotos krikštynos patvirtino, kad būtinai turiu šią idėją įgyvendinti Nojaus šventei. Ir lovelė šokolado spalvos! Ir net hortenzijas gavome mano pageidautos spalvos (Ačiū mieloji Loreta!!! www.linažiedis.lt), ko jau visai nesitikėjau. Kviečiu ir jus pasigrožėti šia jaukia, šilta ir gražia švente!
Nuotraukos: www.laukinesfoto.lt
Šventės dekoravimas: Stilingos šventinės dekoracijos

{Krikštynų dekoravimas} Angeliška debesėlio kelionė

Nepakartojama Vilmos ir Roberto Javtokų sūnaus Simo šventė „Angeliška debesėlio kelionė”. Prikvietėm ir debesėlių su lietum ir daug saulės!

Dekoracijos: Stilingos šventinės dekoracijos

Nuotraukos: Gedimino Žilinsko
Gėlės: www.fitodizainas.lt