Vestuvinis kvietimas –  tai jūsų šventės vizitinė kortelė, kuri nustato jūsų vestuvių stilių, parodo jūsų skonį ir apsprendžia šventės dekoro spalvų paletę. Tad šventės organizavimas prasideda nuo kvietimo. Vestuvinis kvietimas – tai jūsų šventės „daiktinis įrodymas”, kuris liks ilgam žmonių albumuose, bus rodomas draugams ir pažįstamiems.

Ką reikia žinoti prieš renkantis kvietimus?
Pasitarkite ir nuspręskite kokio formalumo jūsų vestuvės bus: prabangios, elegantiškos, žaismingos, boho stiliaus ar pan.

Kokios spalvos jums patinka?
Tegul jums patinkančios spalvos dominuoja jūsų kvietimuose.

Kvietimai su jūsų asmenine nuotrauka – suteiks kvietimui šilumos ir asmeninio  dėmesio kviečiamam asmeniui. Taip parodysite, koks jis jums iš tiesų svarbus.

Atminkite:

Neskubėkite. Skubėjimas jums gali  kainuoti dvigubai. Pasidarykite extra kvietimų. Dėl visa ko…
Jei įmanoma, stenkitės išlaikyti ta patį stilių kvietimuose, stalų kortelėse, padėkos dovanėlėse ir atvirutėse.

Pagalvokime kartu!

Tikiu, kad ir jūs turite begales puikių idėjų!  Tačiau kaip suprasti, geros jos ar ne? Užrašykite jas.  Perskaitykite kitą dieną, po savaitės.  Kažkas atkris, kažkas prisidės. Galite paklausti draugų  nuomonės apie jums patinkančius variantus. Gal jie pridės kažką nuo savęs. Aišku, galima daryti ir priešingai – padaryti draugams siurprizą.

Aš padėsiu jums išgryninti idėjas, o jei galvoti neturite laiko – pamėtėsiu idėjų.  Turėsite išskirtinius ir stilingus kvietimus, o gera pradžia – jau pusė darbo.

Spalvas, šriftus galime derinti asmeniškai, atsižvelgiant į jūsų norus. Taigi pradėkime nuo kvietimo. Parašykite man.