Princesės vakarėlis

Nežinau kodėl gali kilti mintis, jog pirmas gimtadienis „dar nesvarbus”. KAIP TAIP?! Juk jis – pats svarbiausias. Jį būtina švęsti. Būtina pasikviesti savo mažuosius draugus, mylimiusius giminaičius ir viską milijoną kartų įamžinti.  Mažosios princesės Elisabettos šventė, aukso siūlais siuvinėta:)

Šnipai ir detektyvai

Ši tema puikiai tiks jei tau-12-ka! Mįslės, galvosūkiai ir kiti slapti reikalai, kuriuos sprendžiant reikia pasukti galvą, o pasukus – skaniai užkąsti torto!

Indėniškom spalvom!

Elzės 9tas gimtadienis prisimins kaip vienas iš spalvingiausių ir aktyviausių! 9-metei mergaitei ne taip jau lengva ir įtikti su šventine programa:) Bet mums nėra nieko neįmanomo! Aktyviai mergičkai suorganizavom tikrą indėnišką sportinę olipiadą, kupiną aktyvių žaidimų, astafečių ir žinoma pilnu saldumynų stalu po jų:)

Svečiai nepamiršo „klykiančiam povui” palinkėti viso ko geriausio ir norus užtvirtinti savo piršto antpaudu. O mes laukiam kitų švenčių! O tokių nusimato dar ne viena:)

12999672_10207764609827528_1079221331_o copy

Pepa pig vakarėlis!!!

Tiesiog rožinė svajonė! Populiarioji Pepa neaplenkė ir mūsų mažųjų gimtadienių. Šokinėti per balas, valgyti saldainius ir šokti gėlių pievoje – štai kas yra tikra vaikystė!

Minecraft valdo!

Tiesą sakant šio žaidimo gyvenime nesuprasiu, ir net nesistengsiu:) Kažkoks akių gadinimas man atrodo:) Kvadratukai ir išplaukęs vaizdas sunkiai prie mano monitoriaus pratinosi, bet manau rezultatas gavosi labai aiškus!  Puikiai suorganizuotas ir dekoruotas gimtadienis įrodė, kad ir žiemą galima puikiai leisti laiką ne tik žaidimų kambariuose:)

minecraft

Statybų aikštelė

Šią temą labai senai svajojau įgyvendinti:) Kažkaip labai natūraliai dvimečiui tinka griovimo darbai, mašinos ir šalmai, kurie būtų geriausias sprendimas būtų nuo BUM apsaugojimų:)

Nuotraukos www.mazistebuklai.lt

Viduno gimtadienis

Laputės puota

Jau tapo tradicija Evitos gimtadienius švęsti su griausmu! Nerealiai smagu matyt, kaip kiekvienus metus auga vaikis:) Smagu kai mamos tiek dėmesio skiria šventės pasiruošimui ir pasitiki mumis:)

Nuotraukos Alinos Paurazės

evitos

Pimpačkiukų šturmas!

Marijai ir Silvestrui pasisekė! Pasisekė ne tik su be galo mylinčiais tėvais, bet ir tai, kad  gali kartu švęsti gimtadienius! Pernai  jų gimtadienį bandėm paversti cirko arena, o šiais metais  „Harmony park” okupavo šimtai pimpačkiukų. Balionai, įspūdingas desertinis stalas, pinjatos ir foto sienelė. Didžiausią įspūdį man pačiai paliko Tomos (čia ta mama kuri iš proto eina dėl vaikų), požiūris į vaikų draugus. Kiekvienas jų buvo apdovanotas vardiniais pimpačkiukų marškinėliais bei krepšiu teminėmis dovanomis. Pimpačkiukų laikrodžiai, kamuoliukai, saldainiai, spalvinimo knygelės – viskas dėl vaikų. Kaip pati Toma sakė:” Šios šventės, jos vaikai ir jų draugai laukia visus metus!” O po šventės visus metus kalba apie ją! Laukiu kitų metų ir aš:)

 

{Gimtadienis/organizavimas/dekoravimas} Fėjų vakarėlis

Norėtumėte pajusti kutenančius fėjų kerus? Suorganizuoti kerintį fėjų vakarėlį savo mažajai princesei ir jos draugams? parašykite mums uzsakymai@mipi.lt, ir mes pasirūpinsime VISKUO, kad Pasaka apsigyventų ir Jūsų namuose. Fėjų gimtadieniui galime išnuomoti kostiumus, pakviesti animatorę-fėją, kuri su savo burtų lazdele sukurs nepamirštamą ir kūrybingumą lavinančią programą. Taip pat galime pasirūpinti fotografu, Jūsų vaišių stalu bei dekoracijomis. Jums nereikės jaudintis dėl nieko, nes Jūs per šventę būsite laisvi ir atsipalaidavę, turėsite marias laiko, kurį galėsite skirti sau ir savo vaikams. O vaikams, kaip žinote, svarbiausia yra mamos ir tėčio dėmesys, o tik paskui stalo dekoras ar sumuštiniai.

 

Vakarėlio organizatorius: Stilingos šventinės dekoracijos
Dekoracijos ir kostiumai: Stilingos šventinės dekoracijos
Nuotraukos: Kąrle Dru (http://karledru.portfoliobox.me/home)
Rausvi sparneliai – www.dite.lt
Baldai – www.musuvaikams.lt

 

Meilutė kai Sagutė!

Ši gražuolė, Panelytė Evita, šventė savo 3 metų gimimo dieną Kauno lėlių teatre. Temą “Meilutė kaip sagutė” įgyvendinome nuostabių kepinių pagalba! Publikavusi šias nuotraukas gavau laišką, kad pakankamai nesaugiai dekoruojame vaikų šventes naudodami tikras sagas, nes jie gali jas suvalgyti ir pan. Manau šio laiško autorė buvo nustebusi, jog visi kepiniai dekoruoti cukrinėmis ir marcipano sagutėmis. Tikrų sagučių buvo, bet tikrai vaikams nepasiekiamoje vietoje. Mes už mažylių saugumą!

Nuotraukos: www.rjfotografija.lt
Dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Vieta: "Kauno valstybinis lėlių teatras”

Tebūnie CIRKAS!

O, kad kiekvieną vaiką toks gimtadienis aplankytų! O mane tokie klientaiŠypsenaŠypsenaŠypsena Dar niekas man nebuvo davęs tiek laisvės, pasitikėjimo ir “DARYK KAIP NORI” laiškųŠypsena Tai ir užsakinėjom tortą kokį norim! Nerealaus gražumo(Cukraus studija)! Ir keksiukus ir spragėsius ir saldainius ir cakepops’us (jie neišgyveno iki šventės….pakeliui krito klounų galvos nelygioj kovoj ….).
Ruošėm vaikams dovanų rinkinukus su klouno nosytėmis ir saldainiais. O kad nenuobodžiautų ir šventę ilgiau prisimintų visi rado spalvinimo knygeles cirko tema. Tokia švente džiaugėsi Marija ir Silvestras.

Martos ir Marijos šventė! {Gimimo diena}

Sesučių Martos ir Marijos gimtadieniai skiriasi tik keliomis dienomis, tad dvigubas gimtadienis – dvigubas džiaugsmas! Smagiausia, kai visa tai tampa tikru siurprizu, o mažosios princesės nuoširdžiai taria „koks grožis!” :)

Pasirinkite mane savo šventės dekoratore ir kartu mes sukursime jaukią, stilingą ir originalią šventę! Skambinkite telefonu 868233704 arba rašykite el. paštu egle@mipi.lt

Dekoracijos: Stilingos šventinės dekoracijos
Nuotraukos: Stilingos šventinės dekoracijos ir Teodoro Biliūno

Piratiški nuotykiai! { Gimimo diena}

Taip Justinas šventė savo 5-ąjį gimtadienį! Jis buvo kupinas geros nuotaikos, nuotykių ir auksinių monetų! Net tikras piratas Džekas apsilankė šiame vakarėlyje! Šiam jubiliejui naudojome raudonos, mėlynos ir juodos spalvos dekoracijas. Stalus papuošiau “Dingusio lobio” žemėlapiais ir auksinėmis monetomis.