Ką matėm Barselonoje?:)

Oi kaip atsiprašau, kad taip ilgai nieko nerašiau!! Darbai, atostogos…nesiteisinsiu:)

Trumpam ištrūkom į Barseloną. Kadangi iš kompanijos tik aš viena, lankiausi joje pirmą kartą, tai gal man didžiausią įspūdi ji ir paliko. Ir dabar tikrai suprantu, ko ten žmonės vis grįžta ir grįžta! Nuostabus miestas! Pilnas judesio ir laisvumo, gražių žmonių ir saulės! Ech, kaip sunku buvo grįžti į apniukusią Lietuvą, bet, smagu išpūdžius parsivežti namo, ir po truputi traukti juos iš „stalčiuko” :)

Kadangi manau, kad ne retas skaitantis šį blogą esate buvę Barselonoj, tai turistinio turo nedarysiu:) Tiesiog pasidalinsiu keliomis puikiomis dekoravimo idėjomis, kurias radau Barselonos gatvėse.

bumbulas_barsa1

Labai patiko šis dekoratyvinis bumbulas saldainių parduotuvėje.  Kadangi parduotuvė jau nedirbo ir negalėjau šio grožio paliesti, tai galiu tik spėti kaip ir iš ko jį galimą būtų padaryti ir panaudoti Jūsų šventei:) Ant jo, pvz. per vestuves, galima būtų kabinti linkėjimus arba asmenines nuotraukas. :)

aldainiai_barsa

Saldžiausia matyta gatvė gyvenime!!!! Bandžiau vieną saldainį pasiekti ir parveži jums, bet ne tokia jau ir aukšta pasirodo esu:) Užtikus šią gatvelę tarp siaurų senamiesčio skersgatvių buvo tikras akibrokštas! Tiek spalvų!!! Su kolegomis apkalbėjome, kad tokia paprasta mintis, o įspūdis stulbinantis! Būtent saldainių gausa sudarė tokį įspūdį.  Šauni idėja namui Kalėdoms puošti arba miesto gatves. Žinau kaip juos padaryti:)

aldainiai_barsa2