Kai balta ir šalta….

Kai už lango balti medžiai ir šerkšnas ant krūmų lyg adatinėmis aplipę, taip ir įsivaizduoju…. per sniegą brendančią nuotaką balta suknele:) Gražu, romantiška!! šalta? Gal.. bet jei už lango šalta –  šventės metu gali būti labai šilta ir jauku.

Dalinuosi gražiausioms mintims ir idėjom „žieminėms” jaunosioms. Išnaudokime žiemos stebuklingą atmosferą :)

Tik nepulkit visos šventės paversti sniego karalyste, ir patikėti visą grožį baltai spalvai. Taip – tai elegancijos ir tyrumo spalva, ypač tinkanti šiai dienai, tačiau kodėl nepalietus ir kitų spalvų į vestuvių paletę.

Dangaus mėlynumas…

Norite išsiskirti, bet trūksta idėjų? Dangiška vestuvinė suknelė!? Mintis???  Jei esi dr1si mėgstanti išsiskirti originalumu – pirmyn! Drąsos nepristik ir šią dieną. Kelios mėlyno atspalvio detalės puotos dekoravime ir visi jausis lyg devintam danguje!

201

Mėlynos akys, mėlynas dangus….. mėlyna spalva jūsų šventėje:

211

Tamsesnio atspalvio mėlyna spalva, suteiks šventei prabangos ir elegancijos… Nepamirškite kad galite ir vyrėjams užduoti dienos mįslė-mėlynas maistas ant jūsų stalo! Žaisminga ir nuotaikinga!

221

Šokolado saldumas….

Apsalus širdis nuo meilės, svečių akys nuo jūsų grožio, saldžios akimirkos neleis jums sušalti žiemos vakarą.

Vis labiau populiarėja ruda spalva vestuvių paletėje. Jos kombinacija su rožine, mėlyna, žalia spalva ypač dažnai naudojamos šventinių stalų dekoravime, svečių dovanėlių puošyboje , o taip pat dažnas vestuvinių kvietimų spalvinis pasirinkimas. Šokolado dėželė su atlasiniu elegantišku, žydros spalvos kaspinėliu – miela dovana svečiui. Atsikartojančios spalvos kėdžių puošimo elementuose suteiks vientisumo ir harmonijos pojūtį.

23

Jei per daug saldu :  šį meilės sūkurį, įmeskime lašelį aistros. Raudonos spalvos akcentai puikiai dera prie pasirinktos šokolado spalvos paletės.

24

Aistros sūkury…

Nors šią dieną niekas net neabejos jūsų jausmais vienas kitam, kodėl dar kartą visiem neparodyti kokia meilė spurda jūsų širdyse. Dekoracijoms panaudokite kas gamtos duota – kankorėžius (puiki smulkmena prie svečio kortelės, ar kėdžių papuošimas). 25

271

Raudonos lūpos, raudonas vestuvinės suknelės akcentas – atkreips visų šventės svečių dėmes! Juk tam ši diena ir yra!29

Idėja!

Ieškodama raudonos spalvos vestuvinių suknelių modeliu tikrai nusivyliau. Nors kasmet vis akcentuojama, jog ši spalva vestuvėse vis dažniau dominuoja, tačiau pasiūla tikrai nėra didelė.  Jei nusprendėte būti „ugninga” nuotaka, teks pasukti galvą ir tikriausiai suknelę siūtis privačiai. Tokiu atveju tikrai pro akis neturėtų prabėgti 2008 manekenės Hadi Klum dėvėta John’o Gallino raudono šilko ir taftos suknelė. Per šiuos apdovanojimus šis nuostabus dizainerio darbas buvo aptarinėjamas bene labiausiai. Gal galite prisitaikyti šį modeli sau?

w020080226407710773136

Idėja!

Augintiniams vestuvėse ne vieta? O jei tai auksinės žuvelės gėlių vazoje? Jei kas pavargs nuo šokių – galės jos norą paprašyt išpildyt….

01361