Po švenčių…

Su naujais metais!!!!! Atrodo miegojau amžinybę! Kadangi visą gyvenimą kažkur skubu, tai ir nepastebėjau kaip pralėkė didžiosios metų šventės. Vyniojau dovanas, puošiau eglę, pirmą kartą kepiau imbierinius sausainius, ir  su trenksmu sutikau Kiškio metus. Tikiuosi kiškutis bus man švelnus ir geras šiais metais. Apgaubs šiluma ir švelnumu, gudrumu ir greitumu:)

Atrodo ilgai miegojau ir visai pamiršau dalintis kasdieniniais džiaugsmais su jumis. Nežadėsiu kad taisysiuosi, bet STENGSIUOSI.  Šiandien visą dieną negaliu susikaupti. Noriu lėkti namo ir kibti į kokį rankdarbį, nes jaučiu kad įkvėpimas kvėpuoja man į nugarą o aš jo niekaip nepagaunu. Žinot tą jausmą? Atrodo jau kai grįšiu namo…jau kaip pulsiu pabaigti savo 1001 rankdarbi! Grįšti….ir nieko nespėji padaryti.

Nors nuveikiau daug ir naudingo. Šiandien panaršius internete bandžiau susidėlioti kitų metų vestuvių tendencijas. jau anksčiau kalbėjome apie 2011 metų spalvų paletę, o dabar plačiau ieškojau apie dekoracijas ir jų panaudojimą. Ir supratau, kad laaaabai pavydžiu tiems kurie vestuves švęs šiais metais ir nepabijos šiek tiek išsiskirti iš klasikinio stiliaus! Plačiau apie visus šių metų vestuvių perliukus kitą dieną.