Tyliai tyliai marios ošia!

Šiais metais dvejas vestuves keliavom puošti į jūros pusę. Apie antrąsias šiek tiek vėliau, o apie marias, laivus, mazgus ir geros nuotaikos pilną įgulą – dabar! Laivas „Venes S”, su labai nuotaikinga ir paslaugia įgula šventei ruošėsi Klaipėdos kruizinių laivų terminale. Kai vestuvės švenčiamos tokiose aplinkose, retai kada tema nesiejama su vandeniu, jūra, laivais ir tt. Ne išimtis buvo ir ši šventė, prie kuriso jūrine tema keliavom detalė po detalės.

Tiesa, turiu pastebėti, kad su šiais jaunaisiais nebuvau net kavos susitikusi išgert!!! Tikrai:) Čia kadanors atskirą postą parašysiu apie tai kaip mane randa nerealiai geri, įdomūs ir 100% manimi pasitikintys žmonės. Taip- Aistės su Aurimu nebuvau net mačius. Kelis kartus buvom kalbėję telefonu (ir tai paskutinę savaitę, kaip ir pridera kai užpuola vestuviu panika), o visas detales derinome el. laškais. Tiesa, pirmiausia reiktų pabrėžti kad esant Aistei užsienyje, mes su Aurimu sugebėjom paruošti, pabaigti ir atspausdinti jų vestuvinius kvietimus! Ištiesų tai buvome aptarę tik kvietimo tipą ir spalvas….gerai kad laiką ceremonijos laiku pataisėm:) Tai va, Aistė gavo nerealiai gerą vyrą! O kvietimas jų tokis:

Šventės dekoro akimirkos čia:

Svečiams dovanotos saldžios dovanėlės „Jūros akmenėliai”. Tortą ir keksiukus kepė Mantė Servienė. Gėlytės „Du žiedeliai”.

 Nuotraukos: Jūratės Morkutės
Dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos

 

Komentarai yra išjungti.