Kvepia biskvitu ir morengais…..juokauju!!! Sauskelnėmis ir pliušiniu šuniuku:) Ružavasis tortas laukia šventės:) Tikiuosi Jis taip pat paliks puikų įspūdį ir Vytautei ir jos tėveliams :)


Kvepia biskvitu ir morengais…..juokauju!!! Sauskelnėmis ir pliušiniu šuniuku:) Ružavasis tortas laukia šventės:) Tikiuosi Jis taip pat paliks puikų įspūdį ir Vytautei ir jos tėveliams :)


Komentarai yra išjungti.